Persoon in pinguïnpak staat op wit vlak, houdt wereldbol en leren tas vast. Serge-Henri Valcke
Persoon in pinguïnpak staat op wit vlak, houdt wereldbol en leren tas vast. Serge-Henri Valcke

theatercollege

di 19 jan 2027

Harm Edens

De toestand in de wereld volgens Harm Edens

Tickets

Wat hebben we er met z'n allen een zootje van gemaakt, hè, van die wereld. Althans, zo vindt Harm Edens. Harm Edens trekt met zijn theatercollege De toestand in de wereld volgens Harm Edens naar Schouwburg Tilburg. Een voorstelling waarin zijn drang om van de wereld een mooiere en leukere plek te maken centraal staat. 

Harm wordt al zijn hele leven geraakt door de toestanden in de wereld. Hongerlijdende kindjes in Afrika, bombardementen in Vietnam, smeltende gletsjes op de Spitsbergen. Het wordt er niet mooier op. En het wordt alleen maar erger. We consumeren veel te veel, we laten ons vervangen door de digitale wereld, waar het alleen maar haat en nijd is, en we gunnen elkaar steeds minder. Harm vindt dat we moeten veranderen. 

De toestand in de wereld volgens Harm Edens gaat over de idiotie van ons collectieve gedrag. Zonder het plezier te verliezen en met een flinke dosis humor, vertelt Harm hoe het volgens hem beter kan. En als er niks moois in de wereld overblijft, dan gaan we in ieder geval lachend met elkaar de afgrond in. 

  • tekst Harm Edens regie Erik van Muiswinkel 

Of deze voorstelling een pauze heeft is nog onbekend.

Haal je tickets

dinsdag 19 januari

20:00 Concertzaal € 28,50
Prijzen
1e rang
normaal € 28,50
2e rang Uitverkocht
normaal € 25,50
3e rang beperkt zicht Uitverkocht
normaal € 21,50

Ook interessant voor jou